Відгук про роботодавця «японаХата» Добавлен: 05.06.14 16:38

Сфера діяльності: Послуги: Харчування: кафе, ресторани, fast-food
Телефони: (0800) 30-78-78
Адреса: Україна, м. Львів

японская, мексиканская кухня Киев, Львов,Черкассы,Харьков,Днепр,Донецк,Луганск
Автор(-ка): Слава (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Касир ТАКі БУЛО
Дата початку роботи: 2013 г.
Дата звільнення: 2014 г.

Половина колектива всеж нормальна, ставлення начальства дуже добре.

Обіцяли одне, вийшло інше.
Обіцяли що будут годувати, годували тільки на стажуванні.
Обіцяли роботу касира, а я нормально так часу на кухні працював, пів дня тільки й помідори нарізав та готував замовлення, при цьому ще й треба було за касою слідкувати.
ЗП погодинна, 12грн/год., обіцяли на співбесиді що буде десь 2000-2500 ну точно. А як воно так буде коли касирів 4? В день 2 касира, один працює з 9 до 18, другий з 18 до 1 ночі (або навіть і пізніше, залежить від того була робота ввечорі чи ні). І ось працюєш ти до 2 ночи, а платять тобі (!) тільки до 12 (доречі, з 10 години ти ще й сам готуєш буріто різноманітні і закриваєш не тільки зал, касу а ще й свою частину кухні) і всім пофігу що прийшов табун людей. Ну й виходить тіпо щоб тобі ті 2000 заробити, треба, по-перше, щоб тобі не випадали вечірні зміни взагалі, а по-друге, щоб один з касирів звільнився. Бо інакше не реально, чесно.
Проблема колектива також була. Дуже прикольно касиру закривати ресторан, коли кухар та працівнички японої хати сидять пьють пиво, й оруть ДАВАЙ ВЖЕ ШВИДШЕ ЗАКРИВАЙ, а ти миєш під ними підлогу та ще й безкоштовно (після 12 не платять).
Вечірні зміни взагалі прикол, ще й треба мати гроші на таксі, бо якщо ти останній на розвозці, ти платиш за всіх. Я так одного разу заплатив, досі ніхто мені грошей не повернув.
А так, якщо ти любиш бухати півко після роботи і тобі це важливіше за гроші та хавчик, то там ти знайдеш себе і гармонію в житті.