Відгук про роботодавця «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ОЖИВИ МРІЮ» Добавлен: 23.06.14 00:05

Основна назва: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ОЖИВИ МРІЮ
Інші назви: МЕЖДУНАРОДНЫЙ БЛАГОТВОРИТЕЛЬНЫЙ ФОНД ОЖИВИ МРІЮ
Сфера діяльності: Послуги: Державна служба, громадські організації
Телефони: 0443608826, 0639954115, 0963312185, 0967700224

Вымогатели денег на псевдо благотворительные цели, якобы детям-сиротам с сенсоневральной глухотой
Автор(-ка): іван (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2013 г.
Дата звільнення: 2014 г.

???

Дзвонили нашому керівнику із цього фонду. Просили гроші на слуховий апарат дитині. Керівник дав вказівку зібрати гроші. Отримали факсом листа із цього фонду де було написано, що певній дитині із сусідньої обл.(там навчається) треба нн-у суму коштів. Після цього колеги передзвонили в навчальний заклад де навч. дитина, - там сказали, що цей фонд їм не допомагав і вони нічого не знають. Питання? Звідки у керівництва даного фонду персональні дані дитинини?Усі зібрані кошти передали безпосередньо в навчальний заклад.В кінці 2013 року фонд "Допоможемо дітям разом" обзвонював всі приватні медичні заклади нашого міста (по нашим даним)із погрозами (інакше це не назвеш). Вимагали грошей. Дуже багато організацій їм платили. Використовували ті ж дані дітей. Сайт іхній вже закритий... Якщо хочете допомогти хворій дитині - допоможіть особисто їй а не через фонд.