Відгук про роботодавця «Райффайзен Банк Аваль» Добавлен: 09.07.14 17:50

Основна назва: Райффайзен Банк Аваль
Інші назви: Райфайзен банк Аваль, Аваль, Aval, Райфайзен
Адреса: Україна, м. Івано-Франківск

Райффайзен Банк Аваль продовжує займати лідируючу позицію за розміром активів серед українських банків. Послугами банку на початок 2007 року користувалися 3,9 млн. приватних клієнтів та понад 240 тис. юридичних осіб.
Дата початку роботи: 2002 г.
Дата звільнення: Травень 2010 г.

Хороший колектив, з деякими людьми спілкуюсь і досі. Заробив досвід роботи в екстремальних умовах, стресостійкість, вміння спілкуватись навіть з ідіотами (а це потрібно)

Колектив хороший, бо з таким керівництвом, якщо люди не будуть допомагати один одному, то здохнуть. Пафос і понти, стандартна горда фраза: "Зате ми працюємо в Авалі" Вічні переробки до пізнього вечора, невелика зарплата і море безкінечної роботи. Якщо виходиш вчасно з роботи, то на тебе дивляться як на прогульщика. Кум, сват, брат, а хто не має родичів, то тягне лямку за дорогу родину. Потім поміняв банк, то наче в очах проясніло. А люди працювали дійсно класні і спеціалісти хороші, готові були гори звернути, поки за деякий час це все не згасало.