Відгук про роботодавця « «Оживи мрію»» Добавлен: 15.07.14 20:19

Основна назва: «Оживи мрію»
Сфера діяльності: Послуги: Державна служба, громадські організації

Дата початку роботи: 2014 г.
Дата звільнення: 2014 г.

нет

Це лохотрон. Стажувалась один день і два "працювала". Не витрачаймо свій час на тих, кому рука піднімається на шахрайство серед дітей із потребами особливого характеру. В фонді йдеться лише про гроші та будь- які способи їх отримати. Коли я це зрозуміла, то вирішила не тратити далі час. Їм важливо лише те,щоби благодійники побільше виклались. Ніхто там нікого не оформляє. Впродовж трьох днів постійно приходили влаштовуватись нові люди і ніхто не залишався. Сталими були лише Лілія скомороха (менеджер, це її справжнє ім"я. Завжди вона себе називала лишень Каталіна Дмитрівна Висоцька). Коли погуглила, побачила, що вона з Рівне. Ось так. Стережімося такої роботи.

Да, а еще у них норма 30 тис. в месяц, а им потом как премию по 2 тис. дают!!!Я работала на бульваре Леси Украинки!!!!Так вот секретарь там вовсе не Анастасия,а Екатерина!Волонтер не Романенко Виктория Александровна,а Пинчук Юлия, директор этой канторы Лиля Николаевна!!!!И уж поверьте мне никому они не помагают!!!

Сейчас на собеседование приглашает девушка, которая назвалась "Роксана" номер телефона 0505062460
ул. Туманяна, 3 (2 подъезд, 2 этаж) оф. 219