Отзыв о работодателе «Клиника Ульяны Лущик, Клiнiка Уляни Лущик, Клиника Здоровых Сосудов» Добавлен: 04.08.14 22:11

Основное название: Клиника Ульяны Лущик, Клiнiка Уляни Лущик, Клиника Здоровых Сосудов
Другие названия: Клиника здоровых сосудов, Ульяна Лущик,
Сфера деятельности: Услуги: Медицинские услуги, спортклубы и салоны красоты
Телефоны: 044-467-63-98
Адрес: Украина, г. Киев

Клініка Уляни Лущик* - медичний заклад, який надає пацієнту доскональну інформацію про стан його здоров'я. Дана клініка пропонує як ефективні шляхи його поліпшення або відновлення, так і профілактику з метою підтримки працездатності на високому рівні. Однією з особливостей клініки є відновлення нормального функціонування нервової та судинних систем. А так само відновлення головного мозку поряд з корригигування психоемоційного стану на основі методів доказової медицини з впровадженням передових медичних технологій і власних розробок. Наша основна перевага - комплексна діагностика та індивідуально... »
Автор: Альона (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Должность: адміністратор
Дата начала работы: 2014 г.
Дата увольнения: 2014 г.

Гарний колектив, який викорустовує Лущик.

Писати можна багато, але тут на сайті вже багато написано. Уляна Лущик із своєю сімейкою на чолі із старим маразматиком мамою Надією Григорівною Лущик використовує співробітників у власних цілях. На роботу влаштуватися дуже легко, за 1-2 годину, ну ще для понтів можуть сказати, що подумають і запросять, але повірте 100% запросять. Пообіцяють золоті гори й підвищення заробітної плати після випробувального терміну, який триває 3 місяці. Кар"єрний зріст і таке інше, але все це слова, які не підверджені нічим. Ще один коньок УБ ( уляна богданівна), беруть на посаду адміністратора та ще будеш робити уколи, будеш сестрою-господинею, секреткрем УБ, прибиральницею. Одним словом затикачкою.
Колектив змінюється щонайменше через 3-5 місяців, ну і звичайно, отримують мізер, лише офіційну, а ту чорну при звільненні і не отримаєш, це собі УБ забере на чергову відпустку за кордоном, або від людських прокльонів на ліки.
ТРИМАЙТЕСЯ ПО ДАЛІ ВІД ЦІЄЇ пані ТА ЇЇ КЛІНІКИ, БО ЗАЛИШИТЕСЯ НІ З ЧИМ, ЩЕ + І НЕРВИ ПОТРІПАЄ.