Відгук про роботодавця « СТОВ "Зоря МаЇс насіння"» Добавлен: 26.08.10 09:25

Основна назва: СТОВ "Зоря МаЇс насіння"
Інші назви: группа компаний Маис, АПК Маис
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Сільське господарство та рибальство
Адреса: Україна, м. Черкаси, Смілянська 144

Продаж насіння кукурудзи,соняшника,сої,гербіцидів.
Автор(-ка): ВаСил СпРаведливий (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Посада: прибиральник
Дата початку роботи: Квітень 2006 г.
Поточна зарплата: $375

Історія підприємства рахується з квітня 2003 року. Підприємство працює на сільськогосподарському ринку. Розвивається, підвищує рівень насіннєвої продукції, надання послуг по обслуговуванню сільськогосподарських виробників з метою забезпечення їх посівним матеріалом. Кожна людина має дві сторони, має двоїсту натуру, чорне та біле, в тому числі керівники також люди. Приймаючи різні рішення, бувають в різних ситуаціях та несуть ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ. Зате в любу хвилину керівник конструктивно приймає вольові рішення та тримає руку на пульсі подій. З приводу пошани "тих що дають" і "Білого волосся" - не бачив і не чув, нічого не можу сказати. З приводу деградації колективу, мій попередник мабуть сам сильно деградував, нажаль буває.

Тривалий час заробітна плата не змінюється, система стимулювання праці працівників не досконала, дає змогу отримувати гарну винагороду дуже обмеженому колу працівників.