Відгук про роботодавця «Tiens group» Добавлен: 10.10.14 13:39

Основна назва: Tiens group
Телефони: 0992121206
Адреса: Україна, м. Львів

Автор(-ка): Доброслав (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: пропонували спосатку одне, потім - зовсім інше
Дата співбесіди: 2012 г.

Досить якісно оранізована система заманювання лохів у розставлені тенета. Тобто мишеловка - блищитиь, солодким голосом обіцяє манну небесну.

Точно, так все і є - ЛОХОТРОН, і ще гірше.
Сам лікар, тому і причепились ці "агенти" (у всіх розуміннях цього слова), заманивши обіцянками показати якусь фантастичну апаратуру для лікування.
Був десь 2 роки тому на вул. С.Бандери, здається 43...
Розповідали, як китайці проаналізували український ринок і вирішили, що найвигідніше спихати свої підробки у вигляді ліків і інших чудодійних препаратів-апаратів. Купив на 10 доларів право на рік роботи і книжечку і диском...
В перші ж хвилини "спілкування" зрозумів, куди попав.
Але цікаво було придивитись до такого типу лохотрону, бо з амвеєм і гербалайфом
дещо познайомився.
Відбув "лекції", на недалеких розумом і духом осіб це справляє достатнє враження, щоб випорожнили гаманець... і ВТРАТИТИ всіх своїх друзів, які почнуть обходити Вас іншою стороною вулиці, затромбувати свою совість надією на наживу.
Зміна різних імен компанії (зараз- "капітал" ніби http://vk.com/bad_work), конспірація тощо - це промовисте саме по собі.
Шкода українців, що віками живуть у правді і праведній праці. В морі буття гоїв поїдають нЕлюди, а ми не віримо, що хтось таке може робити свідомо, жорстоко, без жалю... Хоч на гачок добровільно не кидайтесь.
А ті, хто пише оди і хвалєбниє "простині" тянші,"капіталу" чи іншим щупальцям цієї гідри - хай куплять презервативи, що лікують рак мозку, по 1000 грив.штука - це найвигідніше для них капіталовкладення. Адже здоров'я - важніше, ніж гроші