Відгук про роботодавця «Эпицентр» Добавлен: 22.10.14 12:21

Інші назви: ТОВ "Епіцентр К", Епіцентр
Сфера діяльності: Торгівля: Супермаркети, маркетплейс, техномаркети
Адреса: Україна, м. Хмельницький

Торгівля
Автор(-ка): Аноним (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Посада: зав.секції.
Дата початку роботи: 2008 г.
Поточна зарплата: $200

Важко сказати.

Одним словом -ЕПІЦИРК.Хто бажає бути клоуном-гайда сюди.Робив не один рік.Всі проблеми та гаразди бачив на власні очі.Працював у Хмельницькому.Незнаю,як інші маркети,а тут інтриги за інтригами.Плетуть ці інтриги комерци та начальники,Не всі,але в більшості.Особливо люблять начальники говорити - "Багатьох з*їв і тебе з*їм."Такими словами дуже часто розкидаються ті,хто нічого не робить,такі як:Шмирко С.,Новоселецький В.,Паляниця О. І хто їх начальниками поставив? Директор взагалі як з МАРСА.Головна його проблема в тому,що не вміє слухати персонал.Там почув дзвін,там почув ...,а потім робить якісь висновки, які не притаманні директору.Скільки Паюк В.С.уволив невинних людей,я вже збився рахувати. І за що?За те,що колись в молодості його з робіт виганяли? Ми ж то знаємо. Нам багато тут розказують самі ж покупці. Гнати його треба разом з комерційними,тоді буде порядок. І начальники тоді не будуть такі безтолкові. Розумні люди звільнились,а бикота лишилась,ось і травлять нам життя.Від розумних керівників люди не тікають. Дивлюсь на це все і так протівно,що буду теж звільнятись.При попередніх директорах до зав.сека дійшов,а при цьому й цю посаду скоро втрачу,бо вже бач багато працюю.Куди дивиться Герега?