Відгук про роботодавця «НОВА ПОШТА» Добавлен: 10.11.14 20:25

Сфера діяльності: Послуги: Транспорт, доставка, логістика, зберігання
Адреса: Україна, м. Черкаси

Транспортні перевезення по Україні
Посада: оператор
Дата початку роботи: 2014 г.
Дата звільнення: 2014 г.

позитивне - це тільки набуття досвіду роботи і спілкування з різними клієнтами!

Негативного куди більше.Ну, по-перше, коли приходиш на співбесіду, то там красиво розказують про НП як прогресивну та хорошу компанію, де ти можеш від оператора за півроку стати керівником відділення, а там КМВ і т.д.))) Але для цього треба трудитись, трудитись і ще раз трудитись! Графік, звісно, можна корегувати, і суботу чз суботу працювати. От тільки ніхто не говорить спочатку, що ти проводиш на роботі більше 9, а то й по 12 годин, та ще й майже кожну суботу. І ГОЛОВНЕ, можна сказати НАЙГОЛОВНІШЕ - це, звісно ж, ПОСМІШКА. Таке відчуття, що ти запрограмований робот, і крім такої "ЦІННОЇ" роботи у тебе нічого більше в житті немає.
По-друге, зарплата....хаха, а от тут найцікаіше. Здавалося б, за таку роботу і графік, то буде матеріальна винагорода. А дзуськи. Перші два тижні ніхто не оплачує стажування, а далі (те, що говорили на співбесіді буде місяць навчання, і 2100), тільки два тижні вас ніхто офіційно не влаштовує, потім 1300 вам дадуть, а далі, як заробиш, можуть аж цілих і 2000 дати. Так я протрималась аж два місяці, захворіла, але з роботи мене керівник не відпустив,бо нема ким замінити і тут в такий підходящий час прийшов так називаємий "тайнік") Мб це була моя доля, бо для себе я зробила висновок, що не робиться, то на краще. І в такий день я отримала (О, боги) АЖ чотири мінуси по чек-листу: не було посмішки при вітанні і прощанні, бо дивіться на неї, вона захворіла!!! Далі: пакет і відволіклася на іншого клієнта) хоча обслуговувала я всіх привітно і жодному клієнту за недовігий час роботи я не нагрубила! Ніхто про таємного покупця ще тиждень не знав, але наступного дня, чи то відчула, що то не моє, чи вже побачила реальне ставлення до працівників, але написала заяву на звільнення. Далі тиждень нарікань за чек-лист, бо всі вже дізнались про мій ляпсус, і навіть керівника звільнили відділення, хоча він присвятив НП аж два роки керівництва. От така подяка за працю. І от два тижні я свої відпрацювала, прийшла по трудову і розрахунок...І у відділі кадрів, мене мов відром багнюки облили...Трудова ще не прибула, розрахунку нема, треба ще три дні зачекати, а що ти хотіла: треба було працювати нормально!!!! і запис в трудовій на два тижні пізніше....Просто нема слів....і в довідці про з.п.,Яку вони мені дадуть мінімалка буде стояти...А зарплата в конвертах і скритий дохід у нас уже узаконили?????