Відгук про роботодавця «ярич» Добавлен: 19.11.14 08:25

Основна назва: ярич
Інші назви: ООО "КФ "Ярич"
Адреса: Україна, м. Луцьк

Продукт - отлично. Управление продажами - ужасно. Объязательства данные перед покупателями, дистрибуторами не выполняются, контрагенты меняются как перчатки (строительные). У коммерческого директора - Валюк.С., нету даже понимания "взвешеной дистрибуции", на териториях бардак, текучка кадров, обещаные бонусы, мотивации, активности НЕ ВЫПЛАЧУЮТСЯ. Не рекомендую связываться с данной конторой.
Автор(-ка): Роман (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Посада: рег.менеджер
Дата початку роботи: Липень 2011 г.

Кожна людина має свою думку, з приводу тих чи інших подій, і відповідно своє бачення ситуації. Взагалі судити дії керівника не зовсім правильно, оскільки ти завжди маєш вибір - або працюєш або ж шукаєш нову роботу, якщо ця тебе не влаштовує.
З приводу обєктивності є реальні факти: при комерційному директорові п.Валюк пройшов, не зважаючи на кризові ситуації в державі, ріст продаж. Реальна заробітна плата в національній валюті виросла більш як у два рази. Торгові марки заводу успішно збільшують "ареол" покриття на території України та світу.

Так дійсно бувають і ненормовані дні і стресові ситуації, але це є робочий процес. І відповідно, якщо хочеш заробити, то маєш і відповідно працювати.