Отзыв о работодателе «Соловій-Транс, ПП» Добавлен: 26.01.15 19:52

Основное название: Соловій-Транс, ПП
Сфера деятельности: Услуги: Транспорт, доставка, логистика, хранение
Телефоны: +380 97 653-3047
Адрес: Украина, г. Львов, вул. Промислова 50/52

міжнародні автомобільні перевезення вантажів з Європи
Автор: Аноним (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Вакансия: Менеджер-логіст
Дата собеседования: Январь 2015 г.

Відсутні

Ставлення керівника жахливе та безвідповідальне! Не має моральних принціпів, цінностей та розуміння. На запитання відповідає агресивно та розмито, конкретно від неї нічого не дізнатися та уточнити не можливо. Обіцяють ставку+%, ставка обговорюється після співбесіди, реально вона існує лише на папері. Пишуть, що пошук клієнтів не входить в обов'язки проте Ви самостійно шукаєте компанію в інтернеті виписуєте їхні контакти та зв'язуєтеся з ними пропонуючи послуги. Після першої співбесіди з якої вигнали двох молодих людей керівник в двох словах пояснила суть роботи вродіби нічого складного через день подзвонили приходьте з паспортом та кодом. Співбесіда була назначена на 9.30 год мене прийняли о 10.30 год без пояснень посадили за комп'ютер дали список компаній на 10 ст. сказали виписати контакти, пообіцяли пізніше підійти все детально пояснити та відповісти на мої запитання після чого керівник пропала та до 16.00 не з'явилася на робочому місці, а мені казали зачекати. Спілкуючись з працівниками дізналася про безвідповідальність керівництва, швидку плинність кадрів та про те, що працівники там працюють найдовше 1 рік. Працевлаштування в них офіційне згідно ЗУ але коли Вам потрібне лікарняне дійсно по хворобі Ви стикаєтеся з проблемою або виходь на роботу, або звільняйся хоч цільком реально працювати дистанційно. Колектив агресивний, спілкуються між собою нецензурно та постійно сваряться, з клієнтами те саме.