Відгук про роботодавця «УНТ» Добавлен: 03.02.15 22:56

Основна назва: УНТ
Інші назви: "Украинское Народное Телевидение "УНТ"
Сфера діяльності: Послуги: Телебачення, радіо
Адреса: Україна, м. Київ, Ул. Викентия Хвойки

Телеканал "Украинское Народное Телевидение "УНТ"
Автор(-ка): Наташа Ткаченко (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: Честно говоря, так и не поняла :))
Дата співбесіди: 2014 г.
Корисність відгуку: 1 - 1 = 0

"УНТ до вересня 2015 року стане головним Інформаційним агентством України! Москальської ворожої мови на сайті і серед працівників немає!" –
_____________________
Ну, по-перше, аудиторія у вас двомовна, як я помітила;) Тому давайте тут не будемо лицемірити. По-друге, не раджу зарікатися щодо першості з-поміж інших агентств, однак неодмінно бажаю вам у цьому успіху.

Це не негативні, а швидше просто об єктивна оцінка роботи керівників каналу;) Не ображайтесь, але робіть висновки!

Почитала тут відгуки про керівництво і додам свої 5 копійок. Не знаю, може мені здалося, але В. В. цілком нормальна адекватна людина. У всіх є таракани. Однак він вимогливий. Інколи навіть дуже. Інколи навіть може накричати. Ось це хотілося б порадити йому тамувати в собі, оскільки ми в суспільстві знаходимось, а не на безлюдному острові. А горлати на своїх працівників - це вищий прояв неповаги і невихованості. А звинувачувати когось у тому, що під нього "копають" - це вже, вибачте, якась шизофренія. Дуже сподіваюся, що це не є так, як написали тут у відгуках.
Загалом, враження нормальні. Не варто забувати, що керівники теж люди, на яких покладено чималу відповідальність - створення нового медіяпродукту й, відповідно, докладення всіх зусиль, щоб канал не закрився щойно відкрившись. Будьмо лояльнішими, товариство.