Відгук про роботодавця «ОАО "Автопроминь"» Добавлен: 11.12.09 21:39

Основна назва: ОАО "Автопроминь"
Інші назви: ОАО "Автопроминь" LG "Такси-сервис"
Сфера діяльності: Послуги: Транспорт, доставка, логістика, зберігання
Телефони: 42-30-35

Пассажирские перевозки"
Дата початку роботи: 2008 г.
Дата звільнення: 2009 г.

нічого гарного я сказати не можу, там працюють одні щури, які нічого не роблять

багато людей працювали на ват автопромінь та таксі-сервіс, що можу сказати по даним організаціям.
керівники цих організацій крім того що обкрадають акціонерів та головного господаря не виплачують обіцяну зар.плату людям, після звільнення людей ні коли не віддають часно зароблені гроші (зар.плату, розрахункові та ін.) А що саме цікаве, то коли ображені працівники звертаються до прокуратури або інших органів, керівники фальсифікують документи (начебто працівники крали з організацій хоча це не правда), залякують та ін. А що саме цікаве у них є один юрист з дебільним імям фелікс та його вірна помічниця у якої не зрозумілий стаж роботи, які разом фальсифікують документи та оббріхують чесних людей, ЯКЩО ВИ ВВАЖАЄТЕ ЩО ВСЕ ВИЩЕ НАПИСАНЕ БРУДНИЙ НАКЛЕП ТО МОЖЕТЕ ЗВЕРНУТИСЯ ДО ОБЛ.ПРОКУРАТУРИ, КРАСНОГВАРДІЙСЬКОЇ ПРОКУРАТУРИ, КРАСНОГВАРДІЙСЬКОГО умвс ТА ФОНД ПРАЦІ І ВИ ДІЗНАЄТЕСЯ СКІЛЬКИ СКАРГ ЛЕЖИТЬ НА ІМЯ ЦИХ ОРГАНІЗАЦІЙ, скільки грошей вони не виплачують людям.