Відгук про роботодавця «TBN company» Добавлен: 24.03.15 23:34

Інші назви: ООО TBN company
Сфера діяльності: Послуги: Транспорт, доставка, логістика, зберігання
Телефони: +380673239510,+380675512774,+380634514884
Адреса: Україна, м. Львів, Львов

Автомобильные перевозки Негабаритные перевозки Воздушные грузоперевозки Документарная поддержка и консалтинг ВЭД клиента Железнодорожные перевозки Морские перевозки сборных грузов ( LCL) Морские контейнерные перевозки (FCL) Мультимодальные перевозки Обслуживание на консолидационных складах Проектные перевозки Перевозки опасных грузов Перевозка грузов на любых условиях INCOTERMS от EXW до DDP Страхование грузов Экспортное и импортное таможенное оформление
Автор(-ка): Ирина Малахивская (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Партнер
Дата початку роботи: Вересень 2013 г.
Дата звільнення: Лютий 2015 г.

+/-

Хочу вплинути на не чесного підприємця і шахрая @Sergii Terletskyi (+380673239510,+380675512774,+380634514884) керівника експедиторської фірми TBN company що нечесно і авантюрно проводить діяльність Я виступала в нашіій співпраці зі сторони перевізника по Європі.За рік співпраці були різні моменти і предоплатна праця, і легка заборгованість, але вже скоро рік, як фірма ТБН не оплачує свого боргу перед моїм підприємством в 700євро. Терлецький скористався з того, що останні замовлення ми з його фірмою здійснювали без заявок на усних домовленностях, на довірі. Коли заборгував, то спочатку, щось вигадував: то він хворий, то в запої, то перевірка, то ще сотня причин, а зараз взагалі не піднімає трубки і не відповідає в скайпі.