Відгук про роботодавця «Черненко Николай Викторович» Добавлен: 10.05.15 21:48

Основна назва: Черненко Николай Викторович
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Сільське господарство та рибальство
Телефони: 0679075032
Адреса: Україна, м. Одеса, Одесская обл., Коминтерновский р-н, с. Красноселка, ул. Независимости 45 (планирует переезд по другому адресу)

Нанимает людей для роботы возле коров. Также планирует продавать биогаз и удобрения.
Посада: работа возле коров
Дата початку роботи: 2015 г.
Дата звільнення: 2015 г.

Дякую за науку.

Наймає людей для праці біля корів. Обіцяє золоті гори, а на справді людей міняє кожного місяця, відпускаючи їх без копійки навіть на квиток додому. Не віддає паспорт, поки не знайдеш собі заміну. Кімнатка холодна з жахливими протягами (бо будувалося це "житло" як найдешевше, як для бомжів), цвілістю, за яку бере плату 2-2,5т.грн/міс. Працювати потрібно буде не тільки коло корів, а і виконувати всю іншу роботу біля його маєтку, сапати, косити газон, прибрати біля собаки та інше. Приміщення для корів не пристосоване так як треба, поли рівні (не пологі як потрібно для стікання сечі), та ще й короткі, корови вимушені лягати в свої екскременти, то ж кожного ранку перед доїнням їх потрібно купати. В муках і тварини, і люди що біля них працюють. Хитрий, брехливий, не робить навіть того що сам сказав. З тих що навіть склянку води не дасть.
То ж якщо вам хочеться побувати в рабстві, пахати майже цілодобово, без вихідних та святкових (відпочивати тільки вночі кілька годин), дістати хвороби, і все це за власний рахунок, то це саме той варіант. Але ні в якому разі не рекомендую, навіть яким би ви сумлінним та працьовитим не будете, відношення до вас тут буде не людське, і знайдуться причини щоб не заплатити ні копійки. То ж шукайте іншого працедавця. Здоров'я і вдачі.