Відгук про роботодавця «ЭЛЬДОРАДО» Добавлен: 27.02.11 21:51

Сфера діяльності: Торгівля: Побутова техніка, аудіо-відео, мобильні телефони
Адреса: Україна, м. Івано-Франківск

Магазины бытовой техники
Посада: Продавець
Дата початку роботи: Серпень 2008 г.
Дата звільнення: Вересень 2008 г.
Корисність відгуку: 2 - 5 = -3

Немає!

Доброго дня! Я сам певний час працював в компанії і пачив з першого дня як там дурять покупців. Половина товару, що знаходиться на вітринах є поломана. Особисто я був у відділі компютерів і мобільних телефонів. Були речі, які вже покупці по 5 разів уже опвертали і всерівно цей товар і дальше знаходився на вітринах, а консультанти і словом необмовляться, щоб попередити потенційного покупця. Продавцям вигідно продавати певні товари оскільки вних ставка+бонус. Ставка сама по собі невелика, а ось бонуси можуть бути досить високі, все залежить від товару. Був свідком одного випадку: покупці купили водонагрівач, через певний час (гарантія на нього була дійсна) повернули бо ненагрівав, з великими проблемами і криками на весь магазин повернули. Я одразу поцікавився, що роблять з таким товаром, який повертають (бо працював всього 2 дні), нащо мені відповіли поставили на вітрину і продаємо дальше! Неминало і дня без криків незадоволених покупців. Є товар і якісний, брехати небуду, але разом із тим дуже багато поломаного і продавці-консультанти і директори знають про це і мовчать! Можу дати одну пораду якщо на якийсь! товар є скидка більше як 20% з товаром щось не так, скоріше за все він поломаний.