Отзыв о работодателе «Ковальська майстерня» Добавлен: 04.03.11 12:10

Основное название: Ковальська майстерня
Другие названия: Дивосвит, журнал "Ковальська майстерня"
Сфера деятельности: Услуги: Пресса, издательская деятельность, интернет-издания
Адрес: Украина, г. Киев

Журнал "Ковальська майстерня", рекламная компания, производство кованых изделий.
Автор: Ярослава (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Должность: Заступник головного редактора
Дата начала работы: Август 2010 г.
Дата увольнения: Октябрь 2011 г.

НЕМАЄ!!!!!

Прочитала запис від "псевдо- Ярослави"...А тепер пишу я - справжня Ярослава, колишній заступник головного редактора "Ковальської майстерні" Не побоюся залишити прізвище і, якщо потрібно, номер телефона!Дуже давно "чесалися" руки написати відгук про "славнозвісного" колишнього шефа - пана Двуречінського , але боялася, що крім нецензурних слів більше нічого не вийде...Але з плином часу, як відомо, всі почуття і образи "притуплюються", тому зараз можу висловлюватися цивілізовано!
Шановні відвідувачі сайту! Якщо маєте бажання набути досвіду "Як зробити так, щоб підлеглі "пахали" на тебе ночами за "дякую"," Як ховатися від клієнтів, яким ти обіцяв одне, а вийшло, як завжди", "Як зробити так, що люди, які на тебе працюють, це робили безкоштовно та ще й відчували провину, попрохавши у тебе 100 грн.(зі своєї ж зарплати) на хліб і проїзд", " Як ставитися до оточуючих таким чином, що при твоєму прізвищі всі плювалися і відхрещувалися як від нечистої сили" - ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО ОФІСУ "КОВАЛЬСЬКА МАЙСТЕРНЯ"! З собою мати: стальні нерви і радянське бажання працювати на одній ініціативі!!!! Підсумовуючи все сказане вище, зазначаю: більш не порядної, не чесної (далі на думку спадають лише нецензурні вислови) особи,ЯК "КЕРМАНИЧ" ЦІЄЇ "ШАРАШКИНОЇ" КОНТОРИ, в житті не зустрічала!!!!!!!!! А от членам колективу, з якими в той час працювала і з якими, між іншим, разом і звільнилАся, бажаю більше не зустрічати на своєму шляхів таких людей, як родина Двуречінських! Я вас усіх памятаю,ціную і дякую долі, що звела всіх нас!Ярослава Журавель