Відгук про роботодавця «ЗАТ Юрия» Добавлен: 02.07.15 18:04

Основна назва: ЗАТ Юрия
Інші назви: ТМ Волошковое Поле

Компания занимается, производством ЦМП и прямой дистрибуцией своего продукта.
Посада: торговый представитель
Дата початку роботи: 2015 г.
Дата звільнення: 2015 г.

дійсно яісна продукція, яку не соромно просувати на ринку і дивитися в очі найближчим покупцям - друзям, знайомим! але це заслуга технологів і заводу.

УЖАСНО - від ставлення до мерчів до рівня зп. керівник київського філіалу він же Жовтенко(його в офісі і за межами всі знають!) - бидлота ще та.йому працювати б головою колгоспу і корів ганяти ніж з людьми. рівень освіченості і людяності з мінусом до самої хати! таке враження шо людина з лісу вибігла. пихатий і "надменний". до мерчів відноситься наче до рабів.
зп хоть і дають вчасно, але ж яка вона там....кажу що проїзд оплачуваний, але ми того не басчили. не знаєш навіть як тобі гроші начисляють. шарашкіна кантора, яка просто нагло використовує працю людей і не цінить. бігати по магазинам і молочку розгрібать це не в офісі сидіть і пальчиком тикать кому куди піти.
одна з менеджерів по збуту, не буду називати імя, вона керує дарницьким районом - пихата хамка, яка ставить з себе велику леді і суперпрофі.спілкуватися не вміє ні з підлеглими, ні з товарознавцями...толку нуль, крім того шо мозок виностть якісно.