Відгук про роботодавця «Бюро адвоката Низенко» Добавлен: 14.07.15 17:35

Основна назва: Бюро адвоката Низенко
Інші назви: Адвокат Низенко Вадим Юриевич
Сфера діяльності: Послуги: Юридичні послуги, право, адвокатура, консультації
Телефони: (098) 123-82-11, (098) 734-01-61

Услуги адвоката, адвокатские услуги, представительская деятельность в гражданских, хозяйственных, административных и криминальных делах
Автор(-ка): Тамара (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: помічниця
Дата співбесіди: Липень 2015 г.

гарно співає та грає на гітарі :))

Коли я зайшла в офіс то перше що побачила - наряд міліції. Якась дівчина з мамою дуже плакали та вимагали з Низенка Вадима Юрієвича повернення своїх грошей. Судячи зі сварок я зрозуміла, що Низенко Вадим Юрієвич кинув цих нещасних жінок. Міліція цим жінкам не допомогла. Таке враження, що міліція в змові з цим прибацаним адвокатом. Взамін того, щоби приборкати озвірилого адвоката, міліція сиділа собі тихенько на дивані і наблюдала, як Низенко Вадим погрожував двом бідолахам дівчатам та вихвалявся своєю безкарністю і зв'язками в РВ ГУ МВС України в Голосіївському районі м.Києва. Все скінчилося тим, що Вадим Низенко взяв гітару та почав співати тюремні пісні, а згодом - почав вимагати гроші за прослуховування його пісень з дівчат і з міліції. Я була в шоці. Як таке може бути в 21 сторіччі? Шизуха косить ряди не тільки адвокатів, але і керівництво КМ КДКА, раз вони видають адвокатські свідоцтва хворим на логову.