Відгук про роботодавця «ООО Евросем» Добавлен: 01.09.15 12:44

Основна назва: ООО Евросем
Інші назви: ЕВРОСЕМ, ТОВ ЄВРОСЕМ
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Сільське господарство та рибальство

Компания с иностранными инвестициями, дата регистрации - декабрь 2013 года
Автор(-ка): Антон (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: Квітень 2013 г.
Дата звільнення: 2015 г.

EVROSEM – 56 чоловік професіоналів, з яких: 34 менеджера з продажів по всій території України, 7 агрономів з насінництва, консультанти материнської компанії OLEON GENETICS та дружній колектив адміністративного персоналу, який буде робити все, щоб оперативно обслуговувати та супроводжувати нашого клієнта.
EVROSEM – Український виробник насіння, переважно Української селекції, яка набирає високі темпи розвитку без підтримки держави.
EVROSEM – один з засновників Європейської Аграрної Асоціації, яка є ініціатором зборів та сумісних дослідів Українських селекціонерів з іноземними.
EVROSEM – офіційний представник компанії NS SEME (Сербія).
EVROSEM – виробник мікродобрив та спів-розробник ефективних технологій вирощування INTENSE PLUS та EVROSTIM.
EVROSEM – з 2015-го року експортує Українське насіння в страни Південно-східної Азії (Азербайджан, Туркменістан, Таджикистан, Казахстан).
EVROSEM - будує насіннєвий завод в Київській області, який буде зданий в експлуатацію до кінця 2015-го року.
EVROSEM – це зручний сервіс для наших клієнтів «+ОФІС», який дозволяє мати особистий офіс в Києві та користуватися штатом наших фахівців по особистим питанням.
EVROSEM – компанія, яка налагоджує співпрацю з Українськими інститутами для залучення на роботу кращих студентів агрономічних інститутів в рамках програми «Євросем – перша робота».
EVROSEM – компанія, метою якої є комфорт та максимальний дохід нашого клієнта!

ситуация в стране и на валютном рынке