Відгук про роботодавця «Епицентр, Ивано-Франковск» Добавлен: 11.04.11 12:28

Основна назва: Епицентр, Ивано-Франковск
Адреса: Україна, м. Івано-Франківск

Посада: представник постачальника
Дата початку роботи: 2010 г.
Дата звільнення: 2011 г.

Робота в колективі супер всі допомагають разом як одне ціле.

Хочу розповісти вам коротку історію, яка трапилася зі мною. Одна із компаній прийняла мене на роботу представником но я нічого не знав і не думав шо в епіцентрі працюють одні зухвалі і неосвідченні працівники. Пропрацював тиждень все ніби нічого без пригод. Сталася одна неприємна ситуація я видав не ту продукцію охорона виявила на касі прийшов зухвалий охоронець і кинув мені якісь документи каже пиши пояснення прочитавши я зрозумів шо мене оштрафували. Ладно спортили мені настрій на весь робочий день, но вроді сам винуватий але на цьому не закінчилося в кінці робочого дня прийшов знову охоронець зірвав бейжик сказав підійти на КП. Підійшовши на КП мене знову почали словесно пресувати і хотіли заставити купити той товар, який я видав тому покупцю. Я звичайно підняв скандал бо я не лох і рахую свої кровно зароблені. Ніхто з охоронників не став спілкуватися бо не вміють, прийшов їхній начальник так званий Любомир Васильович запитався шо за проблема? Я відповів покажіть мені документ чи внутрішне розпорядження на основі чого я повинен купити цей товар. В мою сторону я почув крик "Хто ти такий геть звідси! Будеш своїм батькам жалітися" Я запитав "Поясніть мені будь ласка" в нього очі полізли на лоба і почав ще більше кричати!!! Я просто в шоці. На другий день подумав я хоть і правий но працювати мені потрібно піду вибачусь перед тим так званим начальником я попросив пробачення у нього но він сказав шо я вів себе неадекватно) і невіть не пробачив забрав у мене бейжик і не допускав до роботи. Я поспостерігав за роботою даного працівника на протязі пів години у нього виникло близько трьох конфліктів з покупцями він не раглементується ні наякі закони він неуміє спілкуватися йому добре баранів пасти голос той шо потрібно а не з людьми працювати. Ось такі люди ще бувають. Нічого я думаю є справедливість!!!! Обідно страх собі нерви попсував через лисого)