Отзыв о работодателе «БМС Сервис» Добавлен: 20.10.15 00:21

Основное название: БМС Сервис
Телефоны: 401-5544, 401-5545
Адрес: Украина, г. Киев

ИТ-аутсорсинг
Дата начала работы: 2015 г.
Дата увольнения: 2015 г.

PR працівники - гарні статті пишуть, як то кажуть - аж на сльзи пробиває.
Може для когось і є, але в мене бажання повертатися до радянської схеми (п'ятирічку за 3 роки, а премія для керівництва) роботи - відсутнє.

Робота понаднормово - норма,
Мати з криками від дирекції - норма,
Сставлення до працівників як до непотребу - норма (мовляв безробітніх зараз багато - швидко когось знайдемо),
Робота за двох, а то й за трьох при зарплаті за одного і найменшій - норма,
Хтось раніше писав про договір про нерозголошення - є таке, вимагають, до речі там і пункт є такий, що мовляв про компанію можна казати або тільки хороше або нічого + PR працівники люблять похвалити компанію в інтернеті - тому і ... "імідж". Доречі керівництво після підписання на це "звертає" особливу увагу.
Проектна діяльність для них це коли стежиш за своєчасним отриманням бухгалтерської та іншої документації, відправленням і отриманням запчастин до офісної техніки.
Між іншим вони надають "послуги" з обслуговування друкувальної техніки HP, а от договір з НР на виконання даного виду робіт відсутній, зато всім клієнтам розповідають, що вони сертифікований партнер. Коли клієнт скаржаться на кртріджі заповнені на 1/2 чи 2/3 то мовляв це ваші проблеми ми нічого незнаємо він же друкує, це у НРтакі "погані" картриджи .
Тому і висновок - професійність і людське ставлення в цій компанії відсутні.