Відгук про роботодавця «"Opium group"» Добавлен: 08.11.15 01:51

Основна назва: "Opium group"
Інші назви: ООО "Opium group"
Сфера діяльності: Торгівля: Продукти харчування та напої, алкоголь, табак

Компания занимается импортом и реализации высококачественной колумбийской и бразильской продукции.
Автор(-ка): Аноним (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Дата співбесіди: 2015 г.
Корисність відгуку: 0 - 2 = -2

Ця компанія є ще зовсім молодою, та тільки почиє стрімко розвиватися на теренах українського ринку продаж. Багато людей які є лінивими та безвідповідальними пишуть, що це лохотрон, але це не так! Компаніє дає хороший старт для цілеспрямованих та наполегливих людей, які вміють працювати. Колектив дуже дружній та радий новим працівникам. Люди, котрі не пройшли й першої співбесіди, це вам варто задуматись над цим, можливо це з вами щось не так, а не з компанією.
Тепер щодо кави. Кава дуже смачна та якісна. Ця кава складає сильну конкуренцію для провідних українських компаній, які вже давно просунулись на ринку. Звичайно, що кава не з дешевих, але вона того варта!!! Також компанія випустила 20 видів чаю! Я з впевненістю можу сказати, що це найсмачніший чай який я коли небуть куштувала.
Тому, я думаю що ця компанія є перспективною для розвитку. З кожним днем вона все міцніше та надійніше закріпляється на українському ринку!
Чудова компанія! Гарних вам звершень!

Робота не для лінивих!