Відгук про роботодавця «Майами Тур» Добавлен: 26.11.15 22:57

Основна назва: Майами Тур
Інші назви: Сеть туристических агентств "Майами Тур"
Сфера діяльності: Послуги: Туризм
Телефони: (093) 537-89-85; (096) 125-99-58; (095) 018-06-70
Адреса: Україна, м. Київ, США

Сеть туристических агентств Майами-Тур рады видеть Вас на нашей официальной сайте! К Вашим услугам предлагаем незабываемый отдых по всему миру. Более 1000 горящих предложений ежедневно!!! Экскурсионные автобусные туры по Украине, Европе. Отдых на Азовском море. Оказываем помощь в получении шенгенских виз, виз в США, Канаду и Англию. Имеем большой выбор программ стажировок для выпускников и студентов. Также есть большой выбор чартерных авиабилетов. Сотрудничество с нашей командой специалистов дает нашим клиентам возможность быть уверенными в том, что все их запросы будут выполнены в срок, а их... »
Автор(-ка): Вероніка Байда (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Дата початку роботи: Квітень 2014 г.

Привіт усім, хто читає цей відгук! Хочу сказати велике спасибі за те, що майамі тур змінили моє життя та допомогли мені отримати візу до Америки!!! Ми з подругою раніше мали відмову у візі, подавалися удвох. РобітникИ фірми запропонувавИ мені і подрузі піти з хлопцями. Подружка відмовилася.Я дуже нервувала, але вмовила свого бойфренда і ми звернулися в цю компанію. Ось тут у нас почалися великі ПРОБЛЕМИ!!! Ми почали дуже сваритися і розійшлися. Я приїхала за грошами, але мені відповили, що "продєлано очень много работи" і запропонували довести цю справу до кінця. дО посольства я поїхала разом з їх клієнтом, уся трусилася та Ігор постійно держав мене за руку і заспокоював. Так ми почали зустрічатися. Потім я полетіла в США, а він ще був дома,займався своїми справами. Мене зустрів чоловік на авто,відвіз до квартири, уже на наступний день я вийшла на роботу! Працювати, скажу честно, дуже важко, якщо дивитися на те, що в Україні я мала свою справу і декілька найманих працівників. Дуже важко переносила зміну клімату. Та десь через місяць-півтора "втянулася".Вдень та ввечері я працювала, а потім перед відпочинком старалася години зо дві виділити на вивчення мови. Спустя 4 місяці прилетів хлопець, він гарно знав мову, тому йому запропонували більш високоплачувану роботу. Заробітна плата в Америці реально висока і рівень життя в рази краще.Надалі ми через адвокатів хочемо отримати біженство. Зараз я в Україні, буду десь тиждень, дуже надіюся, що зможу забігти до майами на офіс і подякувати їм від щирого серця!! ТЕПЕР ПО ПЛЮСАМ: + РЕЗУЛЬТАТ, + ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКОМ В АМЕРИЦІ, + РЕАЛЬНА РОБОТА З ХОРОШОЮ ОПЛАТОЮ.

АЛЕ КРІМ ЦЬОГО Є МІНУСИ: 1. ХОТІЛОСЯ Б ШВИДШЕ. РОЗУМІЮ, ЩО ЦЕ ВЖЕ ДОСКІПУЮСЯ, ТА ВСЕ Ж. 2. ІНОДІ БУВАЛО, ЩО ПОВИННА БУЛА ЧЕКАТИ В ЧЕРЗІ ДЕСЬ ПІВГОДИНИ. 3. НА ПЕРШІЙ СПІВБЕСІДІ БУЛО НЕ ЗОВСІМ ЗРОЗУМІЛО ЩО ДО ЧОГО.