Відгук про роботодавця «Агентство Премьера» Добавлен: 24.05.11 21:21

Основна назва: Агентство Премьера
Інші назви: Premiera
Телефони: 067-285-22-82

Компанія, яка працює в сфері шоу-бізнесу. Театри, концерти, зустріч з улюбленими акторами та артистами. Організовуємо найелітніші театральні постановки та привозимо найіменитіших світових зірок. Хто знає, чи приїхала б в Україну Патрісія Каас, Модерн Токінг та найпопулярніше гумористичне шоу на пострадянському просторі під назвою «ПРОЖЕКТРПЕРІСХІЛТОН", якби не ми. Ми набираємо людей, які заповнюватимуть провідні зали України. Більше про умови роботи та її оплату розповість А.Г. провідний менеджер компанії.
Автор(-ка): Умничка Розумничка (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Курьер-менеджер по продажам)))
Дата початку роботи: Травень 2011 г.
Дата звільнення: Травень 2011 г.

Можно научиться уверенности в себе,быстро говорить........и просто нагло тупо втюхивать людям воздух!!!!)))Ну и в первый день стажировки насмеяться!!!)))

Это вообще не работа....это как какой-то кружок самодеятельности....или тупая секта!!!Заработать там ничего не реально....просто посидите на телефоне,покорчите с себя умного,делового чувака,а в конце месяца получите фигушку!!!)))Одним словом....работа на лоха.......хотя втюхивают,что через год станете миллионером!!!)))Полная лажа...не тратьте свое дорогоценное время!!!!!!!А и еще........там вам изначально предложат много вакансий....но в конце первого стажировочного дня Вы все будете менеджерами по прожажам,вплоть до курьеров!!!!!!!!!))))))))))))))))