Отзыв о работодателе «Вареничная Катюша» Добавлен: 17.02.16 17:50

Основное название: Вареничная Катюша
Сфера деятельности: Услуги: Общепит: кафе, рестораны, fast-food
Адрес: Украина, г. Киев

Просто вареничная, а точнее вонючечная
Автор: ЦУКЕРОЧКА (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2015 г.
Дата увольнения: 2016 г.

Гарний колектив

НІКОМУ НЕ РЕКОМЕНДУЮ ТУТ ПРАЦЮВАТИ!!!! Працювала дисперчером доставки кілька місяців і ось що помітила:
1. Постійно не вистачае людей, довго ніхто не витримуе так як захисту від керівництва працівники не мають ні на йоту!!!! При першій можливості підвищують тон, звинувачують і навіть погрожують.
2. На штат обід та вечеря з ДУУУЖЕ не якісних продуктів, дівчата-колежанки постійно скаржились на погане самопочуття після такої "трапези".
3. Постійні і регулярні затримки заробітної плати!!!!!! Мотивують тим, що касса пуста, хоча "живі гроші" надходять сюди кожного дня і повірте не маленькі!!!!
4. Відношення головного офісу до всіх інших працівників ( диспетчери, працівники ресторанів- не мае значення) ЯК ДО СМІТНИКА!!!!! Навіть елементарне "доброго ранку" в цій організації тільки для обраних!!!
Думаю, цього більш ніж достатньо, щоб не розглядати " Катюшу" як місце роботи, а тим, хто вже мав необережність сюди влаштуватись нехай це буде поштовхом шукати щось більш достойне!!!! ВСІМ ГАРНОГО НАСТРОЮ))))