Відгук про роботодавця «Эко-Маркет» Доданий: 02.03.16 07:48
Інші назви: ООО "ЭКО"
Сфера діяльності: Торгівля: Супермаркети, маркетплейс, техномаркети
Сайт: www.eko.com.ua
Адреса: Україна, м. Київ, Весь Киев
Перегляди: 376
Усього відгуків: 222
Опис діяльності:
Посада: Руководство магазина
Дата початку роботи: 2015 г.
Дата звільнення: 2015 г.
Стартова зарплата: $150
Фінальна зарплата: $170
Корисність відгуку: 2 - 0 = +2
Всього коментарів: 2
Позитивні сторони компанії
Отсутствуют и не намечаются в далеком будущем.
Негативні сторони компанії
Долго перечислять... более 10 пунктов. Самое главное, что:
1. Трудовой договор с тобой заключается в одностороннем порядке. Типа - иди работай, а там мы подумаем, когда тебя уволить, если будешь работать меньше указанного в п. 2
2. В этой компании дают тебе понять, что ты быдло и что ты обязан на них работать ПО 14 ЧАСОВ В СУТКИ 7 дней в неделю. При этом сверхурочные не оплачиваются даже по обычному тарифу.
3. Условий для работы не создают вообще, а требуют, что бы ты все выполнял. Особенно это касается руководства магазинов и службы техподдержки производства. Фактически все приходилось покупать за свой счет из мизерной зарплаты, которую начинают платить через 2 месяца.
4. Какие либо соцгарантии и соцпакет вообще отсутствуют !!!!
5. Самое главное, на чём держится компания - это всех заставляют подписывать договор о том, что ты обязан отработать 2 недели после того, как подал заявление на расчёт. Они за это время успевают найти очередного дурака, а ты вынужден отрабатывать, что бы тебе отдали твою трудовую...
6. При увольнении находят "с потолка" 1 000 000 причин и поводов для штрафов. И штрафуют до 50% от оставшейся зарплаты за предпоследний месяц, хотя показываешь им фото рабочего места в последний рабочий день у них. Но нет! Скажи спасибо (они говорят тебе), что ты так легко отделался (всего 50% сняли, а не все 100%). А ты засовываешь свой язык в жопу, потому что ЭКО тебе еще должно зарплату за последний месяц..., и терпишь всю эту систему, потому что знаешь, что ТЫ УЖЕ НА ЭТУ ПИДАРАСТИЧЕСКУЮ СИСТЕМУ РАБОТАТЬ НЕ БУДЕШЬ НИКОГДА В ЖИЗНИ !!!
ВЫВОД И СОВЕТЫ БЫВАЛОГО: Люди Человеки !!! Пожалейте своё время и особенно ЗДОРОВЬЕ!!! Не тратьте его на экомаркет. Не зря же он экономный супер маркет. ОН прежде всего экономит на РАБОТНИКАХ, т. е на тебе и на мне! На покупателях им нельзя экономить (ничего никто не будет покупать), а на себе не хотят !!! Лучше нае"%? тебя и меня.
Но меня они теперь не нае"?*?&/. И Вам советую не ходить на Полевую, 24
А тебе самому решать, хочется ли тебе положить свое здоровье и нервы ради каких то уродов ???
У разі незгоди 🙅 у вас завжди є можливість спростувати відгук 😡, додавши коментар до нього 💩. А якщо ви помічали ті ж порушення роботодавця, то можна підтримати автора.🙌.
если не отдают трудовую - вызывай милицию, пиши заявление.
==============================================
Кодекс України про адміністративні правопорушення
==============================================
Стаття 41. Порушення вимог законодавства про працю та про охорону праці
Порушення встановлених термінів виплати пенсій, стипендій, заробітної плати, виплата їх не в повному обсязі, терміну надання посадовими особами підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності та фізичними особами - підприємцями працівникам, у тому числі колишнім, на їхню вимогу документів стосовно їх трудової діяльності на даному підприємстві, в установі, організації чи у фізичної особи - підприємця, необхідних для призначення пенсії (про стаж, заробітну плату тощо), визначеного Законом України "Про звернення громадян", або надання зазначених документів, що містять недостовірні дані, порушення терміну проведення атестації робочих місць за умовами праці та порядку її проведення, а також інші порушення вимог законодавства про працю -
тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності та громадян - суб'єктів підприємницької діяльності від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
==========================
Кримінальний кодекс України
==========================
Стаття 172. Грубе порушення законодавства про працю
1. Незаконне звільнення працівника з роботи з особистих мотивів, а також інше грубе порушення законодавства про працю -
караються штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, або виправними роботами на строк до двох років.
2. Ті самі дії, вчинені щодо неповнолітнього, вагітної жінки чи матері, яка має дитину віком до чотирнадцяти років або дитину-інваліда, -
караються штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до п'яти років, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців.
Стаття 173. Грубе порушення угоди про працю
1. Грубе порушення угоди про працю службовою особою підприємства, установи, організації незалежно від форми власності,
а також окремим громадянином або уповноваженою ними особою шляхом обману чи зловживання довірою або примусом до виконання роботи, не обумовленої угодою, -
карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до п'яти років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.
Стаття 175. Невиплата заробітної плати, стипендії, пенсії чи інших установлених законом виплат
1. Безпідставна невиплата заробітної плати, стипендії, пенсії чи іншої установленої законом виплати громадянам більш як за один місяць, вчинена умисно керівником підприємства, установи або організації незалежно від форми власності чи громадянином - суб'єктом підприємницької діяльності, -
карається штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
2. Те саме діяння, якщо воно було вчинене внаслідок нецільового використання коштів, призначених для виплати заробітної плати, стипендії, пенсії та інших встановлених законом виплат, -
карається штрафом від тисячі до півтори тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
3. Особа звільняється від кримінальної відповідальності, якщо до притягнення до кримінальної відповідальності нею здійснено виплату заробітної плати, стипендії, пенсії чи іншої встановленої законом виплати громадянам.
Стаття 212. Ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів)
1. Умисне ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів), що входять в систему оподаткування, введених у встановленому законом порядку, вчинене службовою особою підприємства, установи, організації, незалежно від форми власності або особою, що займається підприємницькою діяльністю без створення юридичної особи чи будь-якою іншою особою, яка зобов'язана їх сплачувати, якщо ці діяння призвели до фактичного ненадходження до бюджетів чи державних цільових фондів коштів у значних розмірах, -
карається штрафом від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян ( от 17000 до 34000 тыс. грн.) або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.