Відгук про роботодавця «Portes - Портес» Добавлен: 29.03.16 12:54

Основна назва: Portes - Портес
Телефони: (044) 461-85-44

Дата початку роботи: г.
Дата звільнення: Березень 2016 г.

В цілому хороший колектив. Був. Текучість кадрів набирає обороти.

Для мене, на щастя, період роботи в цій компанїї закінчився. Хочу лишити відгук, щоб люди розумілі з чим їм доведеться стикнутися.
По-перше, система роботи в компанїї. Всі працюють за системою "Висоцький консалтинг" ( витоки вчень пана Рональда Хаббарда ).
Нічого не лишається, як взятися за руки і сказати: "Ми не секта!")
По-друге. Оплата праці. Система зовсім не прозора і скоріше демотивує працівників, ніж мотивує. Ти ніколи не знаєш скільки отримаєш, ну і звісно, можливий варіант: "На этой неделе не заплатим, нет денег на зарплату".
По-третє. Проблема з офіційним працевлаштуванням. Точніше його тут просто нема, або лише "для обраних", які зі своєї ж зарплати платять за себе податок.
Четверте. Новий керівнік відділу персоналу. Ця з тих, що "построит") От тільки не зрозуміло що, і на якому грунті. Бо розум і компетентність в даної особи відсутні. Лише неймовірні амбіції і зверхність до оточуючих.
Можна багато цікавого ще написати. Та краще не гаяти час навіть на співбесіду в цій компанїї.