Відгук про роботодавця «"Галтрейд"» Добавлен: 04.04.16 12:16

Основна назва: "Галтрейд"
Інші назви: ТзОВ "Галтред-ИФ"
Сфера діяльності: Торгівля: Продукти харчування та напої, алкоголь, табак
Адреса: Україна, м. Івано-Франківск

Дистрибюция продуктов питания бакалийной групы
Автор(-ка): Uragan88 (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Посада: торговий
Дата початку роботи: 2015 г.

Я на фірмі 4й місяць ....торговий який був до мене торгувати чомусь невдавалось бо я я в гірші місяця року почав торгувати в 1,5 рази більше....незнаю мені подобається, так мене дивує звичайно шо дуже багато нових людей хоча прайсу 4 роки, в інших командах взагалі практично всі старі...шо зрозумів - це те що об'єм залежить від мене в першу чергу, бо попередник мені казав шо самий гиблий маршрут і тут зробити нічо немож....багато змін проходить зараз, незнаю як до цього було, але змінилось багато керівників + переділили повністю всі маршрути де кожному торговому дали однакові маршрути по об'ємах, вже ніхто не зможе сказати шо в нього маршрут гірший а в мене кращий, багато міняють асортименту, тяжко трохи привикати до змін але після першого місяця змін бачу шо це дасть результат, особливо по моїй зарплаті( в кращу сторону) ..... радити чи йти чи не йти небуду, але бачу тут шо хто хоче і робить шось для того шоб заробляти той і заробляє

Трохи тяжко звикнути до нового маршруту та змін в асортименті