Відгук про роботодавця «BVS-работа» Добавлен: 08.04.16 20:13

Сфера діяльності: Послуги: Кадрові агенції, рекрутинг
Телефони: 093 956 76 92
Адреса: Україна, м. Ровно

Трудоустройство за рубежом,оформление виз
Автор(-ка): Ольга (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2015 г.
Дата звільнення: 2016 г.

візу відкрили

4. Потім вона мені пише, ніхто грошей не поверне, тому що вашими справами займалась людина, іії заплатили гроші, вона ж квартиру вам знайшла, зустріла вас, і ви вже хотіли їхати... стоп, я хотіла їхати не сперечаюсь, але якщофірма, яка себе поважає, і впевнена в собі, і на даний час не має вакансій, може просто попередити клієнта, мовляв, візу ми вам відкрили, а роботи в Чехїю, так як ви хочете в Чехію, ми не маємо, вибачте, пробуйте шукати через інші канали..., але ні треба ж було тягнути до такої ЖО***!! Одного разу подзвонивши знову до Оксани, я запитала її чи зв"язувалась вона з фірмою БВС, на що вона мені відповіла, "А ви що від БВС приїхали- я діла з ними не хочу мати"- як реагувати в такому випадку для людей, яка Оксана є одним провідничком до тих людей , яким ти так довіряв???Потім знову і знову мені казали що питанням повернення грошей менеджери не займаються, я просила номер директора, але від не займається питанням консультування клієнтів, виникає питання, хто має займатись тим питанням, яке мене так цікавить,ПОВЕРНЕННЯМ ГРОШЕЙ ЗА НЕ НАДАНУ ВАКАНСІЮ!