Відгук про роботодавця «ЛИСТ ФОРТЕ (LIST FORTE)» Добавлен: 27.04.16 17:29

Основна назва: ЛИСТ ФОРТЕ (LIST FORTE)
Інші назви: ООО "Торговый Дом "ЛИСТ ФОРТЕ", ООО "Холдинг "ЛИСТ ФОРТЕ", ООО "НПП "ЛИСТ ФОРТЕ", ООО "АНШАН"
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Сільське господарство та рибальство
Телефони: (096) 911-9999, (067) 652-88-89
Адреса: Україна, м. Дніпро

Производство и реализация гуматов, а также перепродажа (но подается как личное производство) жидких микроудобрений и био-препаратов для защиты растений.
Автор(-ка): Олександр Фермерське Господарство (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2015 г.
Дата звільнення: 2016 г.
Корисність відгуку: 1 - 2 = -1

є сайт і ніби як навіть офіс

Доброго дня! Я не працюю у цій фірмі, я покупець який повівся на гучні слова "завод-виробник", "якість" та інше. По-перше, замість гарних білих каністр, як на картинках на їх сайті мені прийшли новою поштою щось - жовте, б/у-шне, з відірваним кільцем, з білою, абияк наклеєною етикеткою. Ну думаю, - гаразд, нова пошта акуратністю доставки ніколи не відрізнялася. Далі почав вносити, а воно мені забило усю систему. Зупинився, розібрав, подивився фільтри, а там якась каша з ниточками або водоростями. Дзвоню на офіс їм, так якийсь гаркавий хлопчик розповідає мені (агроному зі стажем!!!), що я не вмію вносити добрива з високим вмістом органіки. Маємо що - гроші витрачені, їх не повернути, час на очищення форсунок в полі витрачено. Усюди, де тільки можна, буду залишати відгук про таких непорядних людей. Наживаються за рахунок аграріїв! Навчиться якісний продукт виготовляти, а потім пишіть гучні фрази в себе на сайті! Ганьба!