Отзыв о работодателе «CVG Украина» Добавлен: 14.05.16 14:17

Другие названия: ТзОВ ЦВГ Украина
Сфера деятельности: Производство/поставка: Машиностроение и оборудование
Телефоны: (032) 232 65 32
Адрес: Украина, г. Львов, ЦвГ Укаїна

Commercial Vehicle Group(CVG) - ведущий поставщик интегрированных систем для коммерческого автотранспорта, включая рынки грузовиков большой грузоподъемности, строительной и сельскохозяйственной автомобильной техники, а также специальный и военный автотранспорт.
Автор: Аноним (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: Декабрь 2012 г.
Текущая зарплата: $169

Вчасна виплата З.П.

Доброго дня, Я працюю на заводі від самого початку на даний час в технічному відділі і кожного року ситуація не міняється стає все гірше і гірше. Невже Вам пане директор так важко зрозуміти що єдина ваша проблема - це мала заробітня плата + повна не компетентність майстрів та бригадирів в організації роботи та управлінні працівниками, про відділ кадрів я взагалі мовчу ( як можна одну і туж саму людину звільнити за крадіжку і знову прийняти на роботу ). На рахунок якості тут ситуація критична я б сказав що вона взагалі відсутня, людей не цікавить якість головна їхня мета це відсотки за продуктивність, наприклад взяти відділ нарізки так тут взагалі поняття як якість виготовленої продукції відсутнє, оператори 90% відсотків продукції не перевіряють, вони фізично немають змоги перевірити цю кількість яку вони виготовили.