Відгук про роботодавця «Телеканал СТБ» Добавлен: 17.10.16 16:22

Основна назва: Телеканал СТБ
Інші назви: ЗАО "ММЦ СТБ"
Сфера діяльності: Послуги: Телебачення, радіо
Телефони: (044) 581 67 35

Автор(-ка): СТБ (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Дата початку роботи: г.
Корисність відгуку: 0 - 1 = -1

Дякуємо за Вашу думку та небайдужість.
Підбір персоналу, особливо творчого – взагалі складне питання. І звісно, місце реєстрації людини не може бути ключовим фактором для прийому чи для відмови у прийомі на роботу. Людина не обирає місце народження та навіть не завжди може обрати місто свого переїзду. Відмова за цим фактором – те саме, що й дискримінація за статтю, національністю чи кольором шкіри.
Перш за все ми оцінюємо професійні якості людини. На співбесідах ми спілкуємося з кандидатами й намагаємося дізнатися саму людину її погляди й думки. При цьому ми не робимо акцент на місці її народження, обережно питаємо про причини переїзду, про батьків та рідних. І ми впевнені, що краще прийняти на роботу справжнього професіонала, хоча б його настрій й відрізнявся від наших.

Бо лише прийнявши людину до нашого суспільства ми можемо показати, як у нашому єдиному українському колективі гарно, тепло й дружелюбно. То ж навіть якщо в людини була озлобленість і розчарування - добре відношення, співчуття і турбота зможуть змінити будь-які негативні погляди. Людина змінюється на краще лише у сприятливих умовах. І ми намагаємося створити саме такі умови для всіх наших співробітників. Звичайно, при умові, що вона не є агресивно налаштованою.