Відгук про роботодавця «ПП ТПК Арсен» Добавлен: 10.12.16 20:24

Інші назви: Аріс, Аріс-Агро, Колос-Агро
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Будматеріали, скло, бетон та суміші
Телефони: (0362)62-20-10,
Адреса: Україна, м. Тернопіль

Компанія займається виробництвом деяких запчастин та пінопласту. Торгівля запчастинами до с/г техніки, будматеріалами, меблями і т.д.
Дата початку роботи: 2016 г.
Дата звільнення: 2016 г.

Повторюсь до нище написаного - деякі працівники є хорошими людьми)

Смішним фактом є те, що після стількох негативних коментарів, усе ж хтось яро відстоюює "Арсен", продовжуючи там працювати, а поза очі керівництва вибачте за слова "крисятнічає" та "гадить" в ту ж коробку, де працює. Браво, оплески, молодці, терпіть приниження далі. Все ж, я вважаю, раз там сидять, значить їм це подобається. Адже ж прікольно коли тобі щодня говорять, що ти "дибіл", "нічого не вартий", "я тебе утримую", а потім не видають тобі зарплатню, яка мала б бути високою, але ти на підсвідомому рівні розумієш які це копійки, правда?:) Керівництву, можна порадити розпочати зміни з себе, а не змінювати працівників, бо через декілька років просто не буде на кого міняти))) Але колись це все закінчиться, і Ви (працівники) вийдете в новий рівень свого життя, і тоді зрозумієте скільки часу свого дорогоцінного життя потратили впусту, бажаю усім дойти до цього рівня, адже тоді Ви зрозумієте усю жалюгідність того, що з Вами відбувалось). А, і ще одне, коли Ви вийдете з Вашої так званої "зони комфорту", Ви зрозумієте, що всі хто пішов раніше уже себе реалізували в повній мірі та чогось досягли в житті, поки Ви топчетесь на одному місці і займаєтесь не роботою, а обговоренням один одного. Всім хорошого вечора:)