Відгук про роботодавця «тигрес» Добавлен: 15.12.16 11:05

Основна назва: тигрес
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Одяг, взуття, аксесуари, текстиль
Адреса: Україна, м. Луцьк
производство игрушек
Автор(-ка): Аноним (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: Складальник іграшок
Дата співбесіди: Грудень 2016 г.

безкоштовний доїзд

Тим хто шукає реальну роботу (складальник іграшок на Тигрес) перед новим роком, прошу краще надцять раз подумати, чим вирішити піти на стажування. Мені потрібна була робота, і не на один день…і навіть, я згідна була залишатись до 21 та виходити в суботу (бо передноворічний сезон і зміни повинні залишатись), але простажувавшись 3 дні, мені сказала бригадир, що вагається… Ну так, реально, а для чого їм брати на роботу працівників, якщо в них на стажування «табунами» ходять (кожен день по 5 чоловік, при тому, що лише це в нашу бригаду, а є ще одна) та виконують массу роботи?! Якщо хтось скаже — значить працювала погано, то помиляється. Я працювала на рівні всіх, де в чому скоріше, де в чому повільніше (до деяких процесів треба приловчитись). Але це є стажування. Зі мною були на стажуванні хлопаки, то одному, балакучому, який навіть на стажуванні примудрився не бути пів дня, і не збирався залишатись та виходити в суботу, просто сподобався бригадирші — вона сказала, щоб оформлявся. А мені було сказано «незнааааааю, в мен багато стажееерів, а ще студенти є….я передзвоню». Тому ще раз кажу — подумайте для початку! Не витрачайте дарма свої власні 3 дні на безкоштовний труд в користь даній компанії.
П.С. До речі, оголошення ще вісить... а я стажування проходила 2тижні тому. Невже не знайшлось спеціалістів чи всі такі непрацездатні? (сарказм)