Відгук про роботодавця «Кредит экспрес Украина» Добавлен: 30.03.17 15:45

Основна назва: Кредит экспрес Украина
Інші назви: creditexpress
Телефони: 0444920550
С ихнего сайта Професійне стягнення заборгованості є одним з найбільш економічно ефективних способів збільшення грошових надходжень та скорочення простроченої заборгованості. Стягнення боргів –завдання, що вимагає спеціальних юридичних, психологічних та технологічних знань. КРЕДИТЕКСПРЕС має багаторічний досвід роботи з питань стягнення заборгованості на ранніх стадіях, в судовому та в претензійному порядку .
Автор(-ка): Мельниченко Игорь (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Дата співбесіди: 2016 г.

Нету
Вообще странно что этой компании туту нет.... ой я подозреваю и этот сайт продается

Данная контора рассылает, скорее всего спамом, СМСки с содержанием у вас долг перед укртелеком немедленно поплатить иначе..... и тому подобное!
Звоним по их номеру 0444920550 - они даже не знают как вас зовут (не называйтесь, скажите просто имя), но пугают судами.

Так вот кстати в едином реестре судебных решений нету ни единого решения в пользу или не в пользу сией компании. Еще подробно можно прочитать тут http://ua.tellows.org/num/0444920550 и тут http://www.cejnomer.info/0444920550.

Ребзя, не остаемся безразличными! Пишем заявления в прокуратуру... Зло должно быть наказанно!