Отзыв о работодателе «Hello2Canada» Добавлен: 10.04.17 17:30

Другие названия: Хэлоу2Кэнэда
Сфера деятельности: Услуги: Юридические услуги, право, адвокатура, консультации
Адрес: Украина, г. Киев

консультации по иммиграции в Канаду
Автор: Настя (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: Февраль 2017 г.

Перше що мені сподобалось, це розташування офісу (в центрі) та достойна заробітна плата (як для України), яку мені запропонували. Після співбесіди мені зателефонували через тиждень. Тут є всі умови для праці, чистий, сучасний та комфортний офіс. Також одним з важливих факторів являється дружній колектив який допоміг швидко зорієнтуватись в роботі, та адекватний керівник, з яким легко комунікувати, якій може надати відповідь в питаннях які з'являються в робочому процесі. Тут ти не відчуваєш себе робочою силою, а частиною компанії яка її будує. Моя думка, якщо зранку ти відчуваєш що хочеш йти на роботу, то значить вона дійсно файна.

Через відгуки людей ніби то які працювали чи були на співбесіді і написали повну ахінею про цю компанію , люди інколи відмовляються від співпраці, наївно вірячі що це правда. Ті хто залишав ці відгуки, напишіть будь ласка Ваші справжні імена і фамілії. Особливо мене розмішив один відгук: "Я пришел на собеседование в эту компанию, попросили принести с собой резюме, что уже как то насторожило"-дійсно для чого резюме?:) Інший коментар: "Очередная липовая фирма, которая занимается иммиграцией людей в Канаду якобы по всем подтвержденным документам, но никто не знает наверняка - уезжают ли люди вообще туда после проплаты по своей программе"- ми допомагаємо людям почати співпрацю з професійними імміграційними канадськими адвокатами, тому процесс надалі введеться між ним і клієнтом, а якщо співробітнику небайдужа подальші результати він може їх дізнатися для свого розуміння. Кожного адвоката якого представляє наша компанія, можна перевірити на офіційному канадському сайті http://www2.lsuc.on.ca/LawyerParalegalDirectory/loadSearchPage.do.