Відгук про роботодавця «Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ» Добавлен: 17.04.17 00:33

Основна назва: Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ
Інші назви: Фуджикура
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Машинобудування та обладнання
Телефони: 066 105 00 08
Адреса: Україна, м. Львів

Изготовление джгутов для автомобилей
Дата початку роботи: 2016 г.
Дата звільнення: 2017 г.
Корисність відгуку: 0 - 1 = -1

Знайомство з хорошими людьми.

Робота повна ху*ня. Ставлення до людей, як до худоби. В перші дні навчання все дуже гарно розказують, а коли попадаєш на виробництво - бачиш, що то все брехня. За 5 робочих днів мені поміняли робоче місце більше 10 - ти раз. Тобто закріпленого робочого місця в мене не було. Кидали то туди, то сюди, як шматою.На заводі "Львів 2" дох*я кончіних румунів, які дивляться на тебе, як на раба. Ніхто тебе не слухає, всім пох*й, що ти не хочеш працювати на певній позиції, кидають, куди їм вигідно. Бригадири не поважають працівників. В них там конвеєр з людей, кожного дня приходять нові зазомбовані жертви. Умов ніяких, туалет тільки в обідню перерву, їм пох*й, що ти зараз навалиш в штани. Про зарплату взагалі мовчу. За такі умови праці мають платити в 2 рази більше. Щоб сходити на обід потрібно йти на 1 завод, через що тратиться приблизно 5 хв., потім 5-7 хв. в черзі простоїш,за 10 хв. наликаєшся, що потім живіт вивертає, і йдеш знов пахати.Що стосується їдла на обід - 1 день з 5 годують нормально, а решта 4 дні їш всяке гавно:пшенична каша з курячими шкірками і з одним кусочком мяска, картопля суха,якою вдавитись можна, або пізд*ц яка пересолена гречка.
На співбесіді казали, що медогляд з поліклініки на Чорновола забирає їхня медсестра, чекаю тиждень, вже другий тиждень пішов,а медогляду ніхто так і не забрав. Прийшлось їхати самій. -1 найоб на співбесіді.
Приведи друга і отримай 2500 грн. Люди вже 4 місяць працюють і ще в очі тих грошей не бачили. Не приводьте своїх друзів чи знайомих, ви на тому нічого не виграєте.-2 найоб на співбесіді.
Зроби план або перевиконай план і отримуй премію. Насправді премію отримує тільки ваш бригадир. -3 найоб на співбесіді.
Одним словом -люди,які себе хоть трішки поважають-не йдіть туди працювати, бо тільки засрають вам трудову.