Відгук про роботодавця «Велтекс» Добавлен: 04.05.17 16:59

Основна назва: Велтекс
Інші назви: Weltex
Сфера діяльності: Послуги: Транспорт, доставка, логістика, зберігання

Компания занимается предоставлением курьерских услуг
Автор(-ка): Олег Сідоренко (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2016 г.
Дата звільнення: 2017 г.
Корисність відгуку: 0 - 1 = -1

Немае

Доброго дня !
Хочу розповісти про цю «мутную компанію», я співробітник державної служби. До нашої державної установи (Міністерство) надійшов Лист з міста Одеса. В квитанції Welt Express Worldwide Ltd № 5101366 дата відправки з міста Одеса 06.02.2017, дата реєстрації в Міністерстві 20.03.2017 тобто 42 дні. Відправник Листа в зговорі з Одеськім представником підробляють документи. Відстеження на сайті компанії не працює. До Welt Express Worldwide Ltd. наша юридична служба надіслала запит щодо надання роз’яснень, відповіді немає. На телефоні дзвінки відповідають непідготовлені непрофесійні дівчата які не розуміють, що таке вхідна кореспонденція або взагалі кидають трубку. Юрист компанії переховується та не хоче розмовляти. Сайт компанії знаходиться в жахливому стані інформації щодо юридичної особи або керівника установи немає. Адреса компанії Україна, 04080, місто Київ, вулиця Фрунзе, 62-В, неактуальна, що свідчить про низький рівень цієї компанії. Що відомо про цю «шарагіну контору»:
Адрес М.КИЇВ, ПОДІЛЬСЬКИЙ Р-Н ВУЛ. КОПИЛІВСЬКА БУД. 10Б, KB. 50
Руководитель МОСПАНЕНКО ВОЛОДИМИР ВІКТОРОВИЧ
Телефон 4178062
Факс 4178062
Виды деятельности
Компания ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВЕЛЬТ ЕКСПРЕС ВОРЛДВАЙД" осуществляет следующие виды деятельности (в соответствии данными, указанными при регистрации):
КУР'ЄРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ
Реквизиты организации
ОКПО 34539768
Форма собственности ПРИВАТНА ВЛАСНIСТЬ
Юридический статус ЮРИДИЧНА
Дата первоначальной регистрации 2006-09-06
Первоначальный регистратор ПОДІЛЬСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Дата текущей регистрации 2006-09-06
Регистратор ПОДІЛЬСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Регистрационный номер 10711020000021485
Перелік засновників (учасників) юридичної особи, у тому числі прізвище, ім'я, по батькові, якщо засновник – фізична особа; найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код юридичної особи, якщо засновник – юридична особа МОСПАНЕНКО ВОЛОДИМИР ВІКТОРОВИЧ Адреса засновника: 04073, м. Київ, Подільський район, ВУЛ. КОПИЛІВСЬКА, будинок 10-Б, квартира 50 Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 0.00.
Інформація з Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Направлено лист до правоохороних органів.