Відгук про роботодавця «Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ» Добавлен: 23.05.17 10:34

Основна назва: Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ
Інші назви: Фуджикура
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Машинобудування та обладнання
Телефони: 066 105 00 08
Адреса: Україна, м. Львів

Изготовление джгутов для автомобилей
Автор(-ка): Орест Фуджикурович (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Посада: починав з оператора (стажування в Румунії)
Дата початку роботи: 2015 г.
Поточна зарплата: $1000
Корисність відгуку: 1 - 4 = -3

Всім хто невдоволений умовами праці дуже раджу поїхати на заробітки, для того щоб розуміти що таке саме поняття робота і все що з цим йде паралельно! Це перша вимога для тих "гниляків" які вперше починають свій трудовий стаж і які розповідають як "воно повинно бути".
Тепер до суті:
- З самого початку (серпень 2015 р.)компанія організувала оплачуване стажування в Румунії (3 місяці). Набір проводився через Львівськй центр зайнятості де орендувалось приміщення з рекрутерами.Було розгорнуто широку рекламну компанію для тих кому справді потрібна робота,як для початківців, так і для робітників з досвідом.
- Всім "відібраним" кандидатам ОПЛАЧУВАЛОСЬ фірмою Fujikura:
1)Дорога в Румунію (в обидві сторони як мінімум і на Різдво з Румунії і до України і назад також).
2) Віза на 3 місяці ("смертні" за це скільки платять?) і всі супроводжуючі документи.
3)Всім хто не мав закордонного паспорту - його фірма виготовляла ( "нахаляву").
4) Ставка 2500 грн., + 250 грн. добових - в сумі біля 10 000 грн./місяць.
5) Халявне проживання в готелях і харчування!
6) Транспорт на завод і до готелю.
7) Вже на місці в Румінії - організовувались екскурсії і поїздки по країні (вже за кошт "заробітчан", але з суттєвою знижкою).
Це що було " на старті" від фірми.
Що ж фірма отримала від "нашого брата" ?
Те що наші браття-українці завжди вміють звернути на себе увагу за кордоном і виправдати покладені надії особисто мені було відомо завжди, а в Румунунії ще раз у цьому переконався:
- Постійні проблеми з алкоголем і все з цим паралельне (бійки,аморальна поведінка і т.д., хто був "там" знає про що йдеться). Зайвий раз було підтвердження того що ми - нація ненадійна і паскудна. Це при тому що середній вік набраних був до 35р. чоловіки і до 45р. жінки. В основному "молодняк" зелений який в житті нічого не бачив але дуже "грамотний" якщо потрібно "розказати" як "воно" повинно бути. Зрештою країни і заводи помінялись, а "розумники" залишились. Виписувати паскудні відгуки легше ніж працювати якщо не руками, то головою.Але для того щоб працювати потрібні навики,знання,бажання і ще багато чого... Але за 10 000 грн/міс., в Румунії і все "халявне" бажаючих працювати я бачив мало. Вийти в суботу? Це катастрофа і бунт. Я скажу мою власну думку - все що ми маємо - це наші заслуги. Це те на що ми заслуговуємо в цілому і кожен окремо.
Всі тільки язиком молоти і критикувати, але не працювати.
Чому?
Бо не навчені до роботи...
Всіх хто хотів працювати і мав "голову на плечах" було видно відразу. І всі працюють досі і дурньою в неті не займаються - їм просто ніколи.
Нічого ніколи нікому ніхто на тарілочці не принесе.... а всі хто цього не розуміє і починаючи зі школи "протирає штани" замість того щоб принаймі англійську вивчити ... всі хто прийшов шукати "халяву" і тут такий "облом" ... бажаю поїхати на заробітки... їдьте - там вас навчать і роботи і мови і життя.
Про теперішні "плюси" роботи на Fujikura також писати багато... але це вже зовсім інша історія.

"Нитіки і алкаши" на заводі,які не хочуть працювати. Які курять в туалетах попри заборону. "Бидло" яке не навчене культури мови і яке прохалявило все життя і далі шукає халяву. Недисципліноване стадо яке лізе "по головах" тільки би посадити свою дупу в автобусі, і яке не знає що таке повага. Це - українці... це ми ... ми заслуговуємо на те що ми маємо !