Отзыв о работодателе «CVG Украина» Добавлен: 10.06.17 11:33

Другие названия: ТзОВ ЦВГ Украина
Сфера деятельности: Производство/поставка: Машиностроение и оборудование
Телефоны: (032) 232 65 32
Адрес: Украина, г. Львов

Commercial Vehicle Group(CVG) - ведущий поставщик интегрированных систем для коммерческого автотранспорта, включая рынки грузовиков большой грузоподъемности, строительной и сельскохозяйственной автомобильной техники, а также специальный и военный автотранспорт.
Автор: Ігор (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: Март 2013 г.

Добрий день!
Шановні працівники чиї відгуки були за ось ці числа. "(04.06.17 19:33 г. Киев Аноним,)" і "(30.05.17 18:50 г. Львов Працівник ЦВГ)". Попрошу не впутувати мене в ваші безтолкові відгуки.

"- Мені здається що вона норм! Значно краще Цюри, хоть щось зробила!" - так вот я запустив два проекти "Kodiaq" і "Crafter" з нуля до таких потужностей, що є на даний момент. Но це не означає, що Яна поганий керівник чи я себе хвалю. Я думаю що їй просто бракує досвіду.

щодо попереднього відгуку від працівники який писав "(30.05.17 18:50 г. Львов Працівник ЦВГ)", що на посаду майстра
- "беруть тільки тих хто бухає з керівництвом і дупу лиже" - так будь добрий скажи чого ти добився на цьому заводі, що таке пишеш? Перш ніж щось написати подумай добре головою.
Дякую.

З повагою

Цюра Ігор.

Є свої мінуси але це поправимо)