Відгук про роботодавця «Центр Парето» Добавлен: 20.06.17 17:17

Основна назва: Центр Парето
Інші назви: Центр оценки собственности "ПАРЕТО"
Сфера діяльності: Послуги: Продаж нерухомості, землі
Телефони: 0443619979

Независимая оценка
Дата початку роботи: 2016 г.
Дата звільнення: 2017 г.

При необхідності проходження виробничої переддипломної практики, мною було обрано оціночну компанію «ПАРЕТО». Обрала я саме її, бо дана компанію спеціалізується на багатьох видах оцінки майна.

З впевненістю можу сказати, що я зробила правильний вибір. Під час практики я навчилася багато нового та цікавого. Допомагала як оцінювачам, так і адміністратору. Також звернула увагу на те, що у компанії багато клієнтів, а значить вона є популярною компанією на ринку оціночних послуг.

Директор та працівники компанії « ПАРЕТО» прикладають всі зусилля, щоб розвивати компанію та просувати її на ринку.

Також можна зазначити, що ніяких нарікань з боку клієнтів немає, адже оцінювачі знаходять індивідуальний підхід до кожного, консультують та допомагають всім, хто звертається в компанію.

Великим плюсом роботи в компанії є те, що колектив дружній, директор відноситься до всіх з розумінням та допомагає при будь-яких труднощах чи проблемах.

Якби в мене була б повторна можливість вибору компанії для проходження практики , то я без задуму, звернулася в «ПАРЕТО»

Відсутні