Відгук про роботодавця «Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ» Добавлен: 03.07.17 19:07

Основна назва: Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ
Інші назви: Фуджикура
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Машинобудування та обладнання
Телефони: 066 105 00 08
Адреса: Україна, м. Вінниця

Изготовление джгутов для автомобилей
Дата початку роботи: 2017 г.
Дата звільнення: 2017 г.

Хочеш побачити Львів, за дорогу до Львова оплачуют, житло погане але надают, восновному то хостели (общага)
4 дні йде навчання, за ці дні ви повністю можете погуляти по місту, за дорогу і житло платить фуджікура.

сам з Вінниці, приїхав на роботу у Львів на фуджікуру з метою коли постороят у Вінниці завод повернутись..
Робота дуже важка цілу зміну на ногах, обладненя застаріле, розібрали завод в Румунії і склали у нас, багато працівників просто відбувают час, ходят шарятся, не хочут робити, приходиться за них робити їхню роботу.
Туалет то вообше історія жахів, так як я не куреть.. а туалет то курілка, смердюча, загажена, завжди занято, то ховаються по кабінкам курят..
Їжа то ще один мінус, дают тільки друге,салат ну і потити сок, чи кампот.Друга страва суха, подліви не дают, котлети з вчорашньої каші і трохи фаршу..
Так як мені розповідали що така фірма відома що все буде просто супер, на дійсності побачив що львівяни не хочут там працювати, важка робота, відношення жахливе, кожного тижня звільняється приблизно до 50 осіб,ато й більше.
Почали наберати з інших областей особливо з Вінниці багато, дехто робе через фірми прокладки, без трудових, соц пакета..
куди дивиться керівництво фуджікури.