Відгук про роботодавця «vidi group» Добавлен: 01.12.11 13:40

Основна назва: vidi group
Інші назви: види груп
Сфера діяльності: Торгівля: Автомобілі, запчастини, автохімія

Дата початку роботи: 2011 г.
Дата звільнення: 2011 г.

Нічого позитивного про даний підрозділ сказати не можу, а от інший підрозділ даної компанії (blg vidi logistics) цілком пристойний. Там просто директор толковий, але не наш, німець або австріяка.

ViDi Group Термінал. Структурний підрозділ компанії VD Group: Гнила контора. Нових співробітників одразу кидають на амбразури, ні тобі пояснень, ні тобі підготовки. Робота в постійному авральному режимі. Кількість персоналу не оптимізована, тому об’єм роботи вище фізичних можливостей. Понаднормовий час звичайно не оплачується, вихід на роботу на вихідних також не оплачується і не компенсується відгулами. Дрібні організаційні витрати, як то: пересування між підрозділами компанії, дрібний ремонт - за власний рахунок. Інколи навіть обіцяють компенсувати, але то лише для відмазки. Шановний директор б'є себе в груди і каже що гроші повернуть, але на конкретне питання «коли?», опускає очі і скромно собі мовчить. Мороз! Замість того щоб вчасно виплачувати заробітну плату (на даний момент затримки бувають 1-1.5 місяця), посилено пресують необхідністю лояльного відношення до компанії. Хоча звідки має братись те лояльне відношення, невідомо. Але ні, є один дуже потужний аргумент: працівники переважно з Вишневого і Боярки, їм нікуди діватись.
При звільненні дуже люблять вишукувати недоліки у зробленій роботі і штрафувати. Дуже зручно, особливо якщо врахувати факт затримки зарплати. Можна хоч всю не повернути через різні видумані причини. Це помічено за вельмишановною Оленою Василівною (головний бухгалтер).