Відгук про роботодавця «Вітамін Vitamin ADV» Добавлен: 10.07.17 18:31

Інші назви: "Бренд Дизайн Солюшнз" ЧП Вітамін
Сфера діяльності: Послуги: Дизайн, рекламні матеріали
Телефони: +380 (67) 676 76 06
Адреса: Україна, м. Львів

Рекламная компания Александр Муглый new business director Украина, Киев, 03035 пл. Соломенская, 2 +380 (67) 676 76 06 [email protected] Виталий Соболевский Виталий Соболевский key manager Украина, Киев, 03035 пл. Соломенская, 2 +380 (67) 353 34 05 [email protected] Бухгалтерия: г. Львов, 79005, ул. Д.Дудаева 19/1 "Западная консалтинговая группа", Дмитрий Тимощук +38 097 [email protected]
Автор(-ка): Оксана (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: SMM-спеціаліст
Дата співбесіди: Червень 2017 г.

Строять з себе дуже ввічливих )

Ніби відома солідна компанія, але насправді їхня солідність це мильна бульбашка. На співбесіду запрошують листуванням по електронній почті (запрошення прислали два різні рекрутери бо резюме було на двох різних сайтах). Прийшла, HR Director немала перед собою мого резюме, відповідно можна було ліпити про свій досвід що хочеш, співбесіда почалась зі слів: "Розкажіть про себе", потім сказала що питань до мене немає і ввечері відправить тестове завдання. Завдання ввечері так і не дочекалась, написала наступного дня, нарешті прислала. Я його відкрила і жахнулась, майже в кожному слові помилка, безграмотність зашкалює, звертаються то на "ти" то на "Ви". Зробила тестова завдання, відправила, прийшло повідомлення, що розглянуть і якнашвидше дадуть відповідь, 2 тижні минуло - відповіді ніякої! Роблю висновок, що даної вакансії, яку вони відкрили немає, просто шукають людей, які певну роботу виконають за них під предлогом тестового завдання!