Відгук про роботодавця «Фринет» Добавлен: 13.07.17 23:14

Основна назва: Фринет
Інші назви: Freenet O3
Адреса: Україна, м. Київ, Руденка 6а

интернет провайдер
Автор(-ка): Тетяна Конюх (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: оператор кол центру
Дата співбесіди: 2017 г.

нема

Хочу звернути увагу вищого керівництва на супервізора колл центру іваненко ольгу, котра психічно неурівноважена, занадто агресивна, завидюща, страшна і брудна , як чорт - баба. По перше працівники терплять сморід , ( або вона не знає, що таке душ, або це її власний запах який дуже нагадує туалет). Бескінечне матюшиння і хвороби ольги, зі слів операторів вона постійно хвора, чхає , кашляэ ( при цьому насолоджуэться тим, що створюэ дискомфорт і дуже радіє, коли через неї хворіють інші. Увесь робочий час дивиться фільми пиляючи нігті, чатиться у соц мережах включає голосно музику, постійно відволікає працівників непотрібними балачками , слава богу дуже часто воно смалить на балконі, у той час оператори мають змогу нормально працювати. Обідає у кабінеті воно бескінечно, і знову ж таки - мерзенний сморід від її свинячої жрачки, а, як наслідок - прусаки на стінах і столах, а от для інших є обідня перерва протягом години і з їжею тільки на кухню Я не розумію, навіщо такий супервізор від котрого ніякої користі а тільки навпаки. Якщо звернутися до неї з запитанням по роботі, відповіді не буде одні матюки і розповіді про те як вона набухалась у якомусь барі.... Взагалі картина жахлива, спостерігала за цим декілька днів, нудило від одного тільки вигляду тієї ольги. Жирна , волохата, дуже вонюча істота. Я так зрозуміла багато працівників звільнилося через ту погань. Стажувалась у відділі колл центру декілька днів, робота сподобалась, але терпіти ту гидоту не схотіла. У той час, як оператори не встигають відповідати на дзвінки іваненко ольга насолоджується переглядом фільма і нажовує власні соплі. Мене знудило після побаченого і я відмовилась від тієї посади. Дивне керівництво, якщо тримає таку мерзенність у якості головного оператора відділу кол центру. Взагалі атмосфера у колективі не здорова. Не раджу !