Відгук про роботодавця «нетекс когсалтинг» Добавлен: 21.07.17 20:24

Основна назва: нетекс когсалтинг
Телефони: 067-476-8610
Адреса: Україна, м. Тернопіль
Автор(-ка): Аноним (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Дата співбесіди: 2017 г.

Офіційне працевлаштування

Після проходження співбесіди англійською мовою з людиною в офісі, мене ще попросили поспілкуватись англійською по телефону з двома різними людьми, потім я пройшла 3 тести: два на знання англійської мови і ще один, на знання російської. Російський тест я провалила, але мені сказали прийти завтра, здати його ще раз. Зарплата 3 місяці мінімальна, 3600, яка потім зросте на тисячу гривень, графік максимально незручний, з 7 ранку до 3 дня і з 3 дня до 11 вечора. Їм сподобалась моя англійська, але для такої високооплачуваної роботи, знання англійської мови в колл-центрі, явно замало. Коли я прийшла наступного дня, то мені сказали, що я можу зараз працювати лише в російському відділі, єдина доступна вакансія. Я запитала, що значить російський відділ, мені пояснили, відділ, який працює на Росію (ринок збуту). Я сказала, що не буду працювати в російському відділі і взагалі як можна, це ж західна Україна, ви шо? тоді пан Іван запропонував пройти ще один тест на знання Excel. Я відмовилась, бо як на два дні, 5 тестів, то вже забагато.
Для цього крутого кол-центру потрібно знати як мінімум кілька іноземних мов, бути highly motivated і мати дуже високий рівень в customer service, мій дворічний досвід закордоном був непереконливим. От і робіть висновки. Румуни працюють як консалтингова компанія і відкривають офіси в таких країнах, як Україна і Сербія, в містах, де робоча сила найдешевша. Вимоги – максимум, а оплата – мінімум. А суть роботи полягала в обслуговуванні інтернет-магазину з продажу шин для автомобілів.