Відгук про роботодавця «Эпицентр» Добавлен: 17.08.17 00:34

Інші назви: ТОВ "Епіцентр К", Епіцентр
Сфера діяльності: Торгівля: Супермаркети, маркетплейс, техномаркети
Адреса: Україна, м. Київ, Вискозная

Торгівля
Автор(-ка): Завсклада (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: кладовщик
Дата співбесіди: Серпень 2017 г.

Забрав трудову на слід. день, дуже довго складав все до купи, а вийшли лише мінуси.

Доброго дня шановні шукачі РОБОТИ! От і зібрав всі документи які обов'язково потрібні для працевлаштуванняна комірника департаменту логістики 27ua в м.Києві з окладом 8500гр, більшість придбав бо такі реалії сучасності. До уваги перелік з цінами кому цікаво: 1)Попередній медогляд -200гр. (З всіма необхідними аналізами та підписами)може в когось вийде дешевше; 2)Сертифікат від нарколога-150гр (ентузіастів 49); 3)Сертифiкат від психіатра-80гр (миропільська 8); 4)2ві копії паспорту,коду,1воєн. білету, диплому= 24 гр. 5)Довідка 5-ок-безкоштовно; 6)Довiдка про не судимість- безкоштовно але чикати 10-15 днів+ їдете туди в свій вихідний, а не в час роботи. На проїзд на всі спібесіди в эпіцентр на берковецькій де знаходиться керівник відділу кадрів, а їхати потрібно саме туди, в мене пішло 60гр (трамвай,метро,маршрутка туди й назад) на проїзд по лікарям не враховую. Оформлюють не в эпіцентр, а в тов 27ua. ЗАЛІЗОБЕТОННО ОБІЦЯЮТЬ ПОВНІСТЮ ПО КЗОТУ ЧИСТУ ЗП з першої співбесіди, а їх не менше 6ти. Безкоштовне харчування,страховку,уніформу та відсутність штрафних санкцій. По факту - це трудовий договір на 3500 з копійками тобто мінімалка, а кажуть про це лише коли вписуєте цифру в договір в фінальний день здачі трудової. Харчування коштуватиме Вам - 1000гр в місяць, відмовитись від нього не можливо (зі слів працівника з К4 віскозна). Гнучка система штрафів яка неодмінно впливає на частину чорної зп (зі слів начальника логістики ДЯКУЮ ЙОМУ!) При робочому тижні, який мені пропонували 2/2 14год в день+ обід, порівнюючи з 8м робочим тижнем я перепрацьовую на 4 8х робочих дні, а отримую те саме по зп +-штрафні+ платні обіди. Доречі ті дні, що перепрацьовуєш за чужі лікарняні не завжди оплачують, про це дізнавсь у співробітників ДЯКУЮ ЇМ! Час витрачений на збір всіх справок та співбесіди = 4ри 8год. дні.Найдовшими були співбесіди та незабутні години в поліклініках. Я б не писав все це, якби мені відразу повідомили,що зарплата мінімалка і є вирахування з зп. За цей час профілонив роботу з таким самим окладом без штрафних та інших ахіней. А тепер влучно підсумуємо -4ри дні, -514гр., яких мені ніхто не поверне. До цього враження про магазин було лише приємне, оскільки багато чого купляю саме в ньому, але це погляд клієнта, а не працівника. Сподіваюсь комусь стане в пригоді!