Відгук про роботодавця «Глобал Кредит» Добавлен: 03.09.17 22:49

Основна назва: Глобал Кредит

Компания Global Credit — микрофинансовая организация, создана в 2012 году для предоставления быстрого кредитования.
Посада: кредитний
Дата початку роботи: 2017 г.
Дата звільнення: 2017 г.

Офійно оформили

Мізерна зп,а ти повинна впарювати/оформляти заявку/видавати готівку,приймати платежі(!),виконувати функції колектора,якщо людина просрочує,вислуховувати прокльони деяких клієнтів,дуже часто за кредитом приходять тупо бомжі ще й пяні не скажеш по іншому,боїшся повернутися спиною до таких.Мити вікна/підлогу/пилюка ітд на тобі,заправити картридж на тобі,і ще й ти це повинна робити в обідню перерву,тобто всі такі завдання,коли потрібно кудись відійти ти повинна робити в обідню перерву,ведення документації,книги КОРО,прошивка документів(!!!),зберігання,відправка в архів із складанням актів.І найголовніше ти финансово ответственное лицо,тобто якшо в нормальних компаніях є інкасація,то якщо тобі потрібна готівка,тобі ці гроші кидають на карточку,ти йдеш до банкомату ,знімаєш ті гроші і несеш на відділення,щоб зробити прихід.Здати гроші та сама ситуація.Про безпеку на робочому місці я промочу,про стан відділення розміром два на два з брудними стінами я мовчу.Саме основне це зп,120 грн плюс бонус,якщо виконуєш план на всі сто відсотків ,то маєш 200 грн в день.В Тернополі працюють 2 через 2,то я мала 2800-2900.