Отзыв о работодателе «PLS Logistics Services» Добавлен: 26.09.17 13:54

Основное название: PLS Logistics Services
Сфера деятельности: Услуги: Транспорт, доставка, логистика, хранение
Адрес: Украина, г. Львов

Перевозки по территории США
Дата начала работы: Июль 2015 г.
Дата увольнения: Март 2017 г.

Як писали раніше - колектив молодий і дружній. Завжди можна розраховувати на підтримку та взаємодопомогу. Керівництво робить все можливе для комфорту працівників. Тобто, якщо виникають будь-які проблеми, їх намагаються вирішити так що усі лишилися задоволеними. Можна сказати, горою стоять за своїх підопічних перед американським керівництвом.
Навчають якісно виконувати свою роботу. При влаштуванні проводять дуже детальні тренінги і підтримують.
Безкоштовні курси англійської для покращення свого рівня + система скидок в багатьох точках (спорт, туризм, медицина).
Кажуть що за низьку зарплату працівник має не тільки нічого не робити. але і трохи шкодити.)) Так от, в PLS по цій логіці, навпаки, потрібно насправді максимально викладатися. ЗП дійсно дуже хороша в порівнянні по регіону (можу судити по попереднім і наступним місцям роботи).
Декілька разів на рік проводяться корпоративи, марафони, і т.д. Час від часу піца/фрукти за рахунок компанії. Це чудові ініціативи від українського керівництва.
Робота насправді цікава, відповідальна і дає багато навиків і корисного досвіду (тим хто хоче працювати а не "числитися" працевлаштованим за хліб і воду))) ).

Важко сказати... можливо, для когось мінусом буде робота як СПД. Тобто, лікарняні, відпустки і т .д. - це все йде по угоді і вимогам Америки. Особисто для мене, проблем це не створило, тому не знаю чи це мінус чи плюс. )) У всякому разі, оформлює всю документацію за вас бухгалтер, яка фактично дозволяє не думати про СПД і не переживати особливо...